• Wyjątkowe prace konkursowe

• 21.06.2021 12:43
      • Rozstrzygnięte zostały konkursy plastyczno-techniczne oraz językowe przeprowadzone w klasach I-III, odbywające się w ramach planu doradztwa zawodowego odbywającego się w szkole.
        Pierwszoklasiści przygotowali piękne obrazki prezentujące różne zawody - pojawił się m.in. piłkarz, kosmetyczka oraz rolnik. W tej kategorii przyznane zostały następujące miejsca:

I miejsce – Maja Siczek (Ia)  oraz Paweł Jakimiuk (I b)

II miejsce – Ewa Wiśniewska (Ic), Amelia Lewczuk (Ia),  Amelia Beniuk (I c) oraz Michał Jakuszko (I a)

III miejsce – Karol Chojecki (I c) oraz Filip Nazaruk (I a)

Wyróznienia: Anna Pilska (Ic) oraz Zofia Kral (Ic)

Drugoklasiści pisali wierszyki na temat zawodów. Wpłynęły dwie prace literackie:

I miejsce – Amelia Kurkowska (IIc)

II miejsce – Martyna Jakimiak (II c)

Wszystkim dzieciom serdecznie dziekujemy za wzięcie udziału w konkursach i gratulujemy wykonania tak pieknych i wyjatkowych prac.

Kamila Korneluk