KLASA V B W „SZLACHETNEJ PACZCE”

Za nami Finał XVIII edycji Szlachetnej Paczki. 8 i 9 grudnia pomoc w całej Polsce otrzymało 16 703 potrzebujących rodzin. Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Taka forma wsparcia dla potrzebujących istnieje od 2001 roku i jest jedynym na świecie systemem pomocy bezpośredniej. Łączy ogromną skalę działania i ludzi  w celu udzielenia wsparcia drugiemu człowiekowi.
Od lat w akcji biorą udział znani ludzie, aktorzy sportowcy, reprezentanci Polski. W tym roku do akcji włączyli się również uczniowie klasy Vb, którzy obdarowali prezentami jedną  z terespolskich rodzin. Choć dla większości z nas, rzeczy którymi dzielili się uczniowie naszej szkoły są czymś codziennym, to innym sprawiły wiele przyjemności i dobrego.
Dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za wielkie serca.