• Wieczór Kolęd

• 27.12.2018 20:24
      • Po raz dwunasty już w klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas niezwykły koncert  - Wieczór kolęd, który odbył się w naszej szkole 13 grudnia.
        Tradycyjnie już przybywających na to świąteczne spotkanie czekały piękne występy muzyczne, przeplatane recytacją wierszy i wierszyków o tematyce bożonarodzeniowej.
        To wyjątkowe spotkanie zorganizowała pomysłodawczyni Wieczoru Kolęd Anna Skolimowska we współpracy z nauczycielami. Dekorację przygotowała Edyta Drobysz, nagłośnienie Tomasz Jezuit, zaś oświetlenie Piotr Skolimowski.