• DZIĘKUJEMY WAM ZA TO, ŻE JESTEŚCIE…

• 14.03.2017 19:19
      • Dzień Kobiet w naszej szkole obchodzony był bardzo uroczyście.
        Już od rana można było spotkać na korytarzu Przystojnych Przedstawicieli Samorządów Uczniowskich, obdarowujących wszystkie Panie i dziewczynki z naszej szkoły kolorowymi lizakami w kształcie wiosennych kwiatków.
        Na 5 jednostce lekcyjnej klasa Vb wraz z wychowawczynią p. Anną Warakomską, w swoim humorystycznym przedstawieniu, ukazała całą prawdę o kobietach. Zaprezentowane scenki uświadomiły nam, że bez kobiet, mimo ich wielu wad, nie da się żyć. Ewa Kowalczyk w swojej piosence zapewniała, że to Babę zesłał Bóg (a przecież tak naprawdę coś innego mógł), natomiast Zuzia Mrozińska wyśpiewała, jak  to cudownie być kobietą. A że z dziewczynami nigdy nic nie jest wiadomo, przekonał nas o tym Alan Zielonka.
        Na zakończenie Panowie nauczyciele zaśpiewali piosenkę „Ach te baby” przy akompaniamencie akordeonu, na którym zagrał Jakub Terpiłowski, DZIĘKUJĄC „piękniejszej części naszej szkoły” ZA TO, ŻE JEST.

AW