• W Krainie Świąt

• 16.12.2019 19:10
      • W świąteczny nastrój trzecioklasistów z naszej szkoły wprowadziła grupa artystyczna działająca w Bialskim Centrum Kultury. 5 grudnia uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami Edytą Krzemińską, Elizą Lańską, Barbarą Misiejuk i nauczycielem muzyki Tomaszem Jezuitem wybrali się do Białej Podlaskiej na spotkanie z Mikołajem i Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz. Na scenie było dużo tańca, śpiewu i pięknej muzyki. Bajeczne kostiumy, rekwizyty i scenografia rozbudzały wyobraźnię uczestników mikołajkowego widowiska. Po spektaklu dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem, od którego otrzymały słodki upominek. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć w mikołajkowej krainie i wielu niezapomnianych wrażeń.