• List od Prezydenta RP

• 16.11.2019 16:08
      • 2019-11-16_111152_List_od_Prezydenta.pdf

W ubiegłym roku szkolnym 2018/2019 grupa 5-6 latków zgłosiła się do udziału w Międzynarodowym Projekcie "Piękna Nasza Polska Cała". Projekt trwał od marca do czerwca. Uczestnicy musieli zrealizować conajmniej trzy zadania w danym miesiącu, aby uzyskać pamiątkowe dyplomy i certyfikaty. Jednym z zadań było napisanie "Listu do Polski" i wysłanie go do Kancelarii Prezydenta RP.
        15 listopada 2019r. przedszkolaki dostały list z odpowiedzią od Pana Prezydenta Andzeja Dudy, w którym zostały przekazane pozdrowienia i podziękowania za zaangażowanie i udział w projekcie. W prezencie otrzymaliśmy flagę Polski. Międzynarodowy Projekt "Piękna Nasza Polska Cała" był odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków - 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

Koordynatorem projektu w Przedszkolu Miejskim była Pani Renata Bednarzak.