Jubileuszowy Wieczór Kolęd


W piątkowe popołudnie 16 grudnia już po raz dziesiąty w murach naszej Jedynki rozbrzmiewały dźwięki pięknych kolęd i pastorałek, które wprowadziły wszystkich w niezwykłą, świąteczną atmosferę.
Jubileuszowy Wieczór Kolęd rozpoczął się wyjątkowym przedstawieniem świątecznym w wykonaniu uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. „Herody” po raz kolejny pokazały ogromne zdolności wokalno-aktorskie naszych najmłodszych artystów.
Witającemu wszystkich przybyłych dyrektorowi Zenonowi Iwanowskiemu, który oficjalnie rozpoczął tegoroczny koncert, towarzyszyła Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Androsiuk. Dyrektor wręczył podziękowania nauczycielem, którzy od lat przygotowują to świąteczne spotkanie, dziękując zwłaszcza pani Annie Warakomskiej, która jest pomysłodawczynią i główna organizatorką Wieczoru Kolęd.
Tegoroczny koncert wzruszył  publiczność zarówno pięknym wykonaniem znanych i zupełnie nowych kolęd oraz pastorałek, jak i ogromnym zaangażowaniem uczniów w zaprezentowanie się na scenie. Wiele radości wniosły przedszkolaki, które zachwycały zarówno śpiewem, jak i ruchem scenicznym, czy też strojami. 
Po koncercie wszyscy mogli skosztować pysznego bigosu, czy też zakupić ciasto oraz ozdoby świąteczne.

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć