• W świecie klocków

• 08.11.2017 18:26
      • 27 października nasi pierwszoklasiści udali się do Lublina aby obejrzeć największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego. Klocki przyjechały do Lublina aż 17 tirami, stąd też nic dziwnego, że dzieci z zachwytem oglądały wykonane z nich m.in. gwiazdy sportu naturalnej wielkości, organy ludzkiego ciała, bohaterów Star Wars czy różne scenki z życia i baśni. Największe wrażenie zrobił złożony z miliona klocków Air Force One, czyli samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Poza oglądaniem mali fani Lego bawili się w strefie zabaw z klockami oraz zrobili drobne zakupy. Wystawa wzbudziła wśród dzieci wiele pozytywnych emocji. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donald’s.
        Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Terespola. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie klas Ia i Ib  -  p. E.Krzemińska i p.E.Lańska.

M.B.