• Bezpieczni w drodze do szkoły.

• 30.04.2019 20:32
      •                29 kwietnia 2019r. dzieci z klas I-III wzięły udział w zajęciach odbywających się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzonych przez WORD w Białej Podlaskiej i terespolską Komendę Policji.
                     Uczniowie uczestniczyli w krótkiej pogadance prowadzonej przez dzielnicowego Arkadiusza Kamińskiego nt. bezpiecznego zachowania się na drodze. Mogli również wykazać się znajomością przepisów drogowych.
                     Następnie przedstawiciele WORD – Mariusz Trzeciak i Wojciech Babicz przeprowadzili ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem makiety przejścia dla pieszych oraz sygnalizatora świetlnego.
                     Zajęcia prowadzone w formie zabawy edukacyjnej cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych, klasy uczestniczyły w nich z ogromnym zaangażowaniem.
                     Zachętą do przestrzegania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach były odblaskowe opaski wręczone każdemu uczniowi.