"Pracowita pszczółka"

Dnia 30 maja 2016r  w naszym przedszkolu został roztrzygnięty konkurs  pt."Pracowita pszczółka"organizowany w ramach projektu: "Rozwój postaw proekologicznych społeczności lokalnej miasta Terespol". Dzieci wraz z nauczycielami aktywnie przystąpiły do konkursu wykonując w grupach pomysłowe pszczółki  oraz domki dla owadów  z odpadów i materiałów ekologicznych. Wszystkie prace zostały nagrodzone, każda grupa otrzymała nagrody : lornetki, lupy, pudełka do obserwacji owadów, powiększające oczy pająka , latarki oraz ksiązki o przyrodzie. Dzięki otrzymanym nagrodom dzieci będą  mogły się bawić w  małych przyrodników.

Ilona Szczepańska-Huk