• Wycieczka „Czwartaków”

• 30.03.2017 10:17
      • W dniu 14 marca 2017 roku klasy IVa i IVb  wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Białej Podlaskiej. Celem wyjazdu była wizyta w Multicentrum i Bibliotece Barwnej, gdzie odbyły się  zajęcia edukacyjne, zorganizowane dla grup szkolnych. W czasie takich zajęć uczestnicy w sposób praktyczny wykorzystują, utrwalają i uzupełniają zdobytą wiedzę w szkole. Polegają one m.in. na pracy w grupach z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego. Uczniowie skorzystali z następujących modułów: multijęzyk, multinauka, multitechnika, multimuzyka. Natomiast wizyta w Barwnej to poznawanie zakątków biblioteki z atrakcjami i zabawami, jakich nikt się nie spodziewa. Jest również szansa, że młodzi ludzie zaszczepią w sobie miłość do książek, fascynację audiobookami, filmami, różnymi dziedzinami wiedzy i nauką języków. Naszą wyprawę zakończyliśmy obiadkiem w McDonald’s.

A. Puczka