• Analiza wyników ankiety

• 08.11.2018 15:09
      • We wrześniu 2018 roku wśród rodziców uczniów Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu przeprowadzona została ankieta.  Dotyczyła  przynoszenia i korzystania z telefonów komórkowych przez uczniów w szkole.
        W badaniu ankietowym wzięło udział  271 rodziców obecnych na zebraniu w dniu 26.09.2018.
        Wyniki przedstawiają się następująco:
        1.Prawidłowo wypełnionych ankiet było 262
        2.Za zakazem przynoszenia telefonów komórkowych do szkoły opowiedziało się 129 rodziców co stanowi 49,23 % badanych, przeciwko było 133 tj. 50,76%.
        3. Spośród rodziców, którzy byli przeciwni zakazowi przynoszenia  telefonów komórkowych 99 osób  było za  zakazem korzystania z telefonów w szkole, 34 rodziców  dało przyzwolenie na korzystanie z telefonów w szkole.

W związku z otrzymanymi wynikami nie będzie wprowadzony zakaz przynoszenia i korzystania z telefonów w czasie przerw przez uczniów naszej szkoły.

Małgorzata Bronisz