GRALI W SZCZYPIORNIAKA

Obie nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców były gospodarzem Finału Powiatu w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze zmagania rozpoczęły dziewczęta. W meczu półfinałowym nasza reprezentacja grała z SP Rokitno i wygrała 5-2 uzyskując awans do finału. Do meczu finałowego z SP1 Międzyrzec Podlaski nasze uczennice przystąpiły jako faworytki. Niestety szybko straciły 5 bramek i ostatecznie przegrały 2-6 zostając wicemistrzyniami powiatu.

Co nie udało się dziewczynom osiągnęli chłopcy. Po bardzo dobrze taktycznie rozegranym półfinale z SP Swory 4-2 nasi reprezentanci zameldowali się w finale imprezy. W meczu o awans do zawodów rejonowych rywalem naszych chłopców byli uczniowie SP2 Międzyrzec Podlaski. Szybkie trzy bramki rzucone przez Marcela Kubickiego pozwoliły nam prowadzić po pierwszej połowie meczu. Niestety w drugiej odsłonie na pięć sekund do końca meczu rywale wyrównali i mecz zakończył się serią rzutów karnych. W tym elemencie gry mniej błędów popełnili nasi uczniowie i to oni będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych w Białej Podlaskiej. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-3.

Skład reprezentacji szkoły - MAJA ROŚLIK, MARTYNA WAWRYSZUK, MAGDA GREGORUK, OLIWIA TYMON, MAJA PROKOPIUK,AGNIESZKA TERPIŁOWSKA, MARTA PIKUŁA, WIKTORIA TARASIUK, JULIA ANDROSIUK, NATALIA KRZEŚNIAK, PATRYCJA KAMIŃSKA, AMELIA KRAL, JULIA DANIELUK ORAZ KAMIL CHILUK, MIKOŁAJ LESIK, JAKUB ZASIUK, MARCEL KUBICKI, KACPER MACHNOWSKI, MATEUSZ PASTUSZUK, PATRYK TERPIŁOWSKI, DAMIAN USS, JAKUB WAWRYSZUK, SZYMON LEONIENKO, CZAREK JASZCZYK, PATRYK LEWKOWICZ.