• WYNIKI MINI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• 26.03.2019 17:02
      •                                     Rywalizację w ramach Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2018/2019 zakończyli koszykarki i koszykarze. Obie drużyny, zarówno dziewczęta jak i chłopcy dotarli do Finału Powiatu, gdzie odpowiednio zajęli IV i II miejsce. Jako pierwsi rywalizowali chłopcy, którzy w eliminacjach międzygminnych pokonali rówieśników z Kodnia 21 :10. W Finale Powiatu, który odbył się  21 marca w Terespolu, ulegli SP Konstantynów 22:44. Pomimo znacznej różnicy w wyniku, przez trzy kwarty reprezentanci naszej szkoły toczyli wyrównany bój.
                                   Dziewczęta, w międzygminnie wygrały z SP Kodeń  26 : 16. W Finale Powiatu, 26 marca w Konstantynowie, przegrały  z SP Wisznice (26 : 14) oraz SP 2 Międzyrzec Podlaski (29 : 18) zajmując IV miejsce.

Sklady drużyn:

Dziewczęta: Filipczak Jowita, Gregoruk Magda, Kral Amelia, Kwiatkowska Julia, Michalczuk Marysia, Mularewicz Anna, Nowacka Natalia, Pikuła Marta, Prokopiuk Maja, Roślik Maja, Tarasiuk Wiktoria, Wawryszuk Martyna

Chłopcy: Gołębiowski Piotr, Klujewski Szymon, Lesik Mikołaj, Zalech Kacper, Zasiuk Jakub, Poleszczuk Szymon, Terpiłowski Patryk, Kubicki Marcel, Chiluk Kamil, Osiński Mateusz, Lewkowicz Patryk, Pastuszuk Mateusz, Zub Patryk

GJ