• 30.04.2024
        • Jagódki w kinie

• Przedszkolaki z grup Jagódek oraz Pszczółek niemal w komplecie udały się na pierwszą w tym roku wiosenną wycieczkę. Roześmiany autobus wyjechał z samego rana, by już po 9.30 zasiąść w kinowych fortelach i obejrzeć bajkę o Kicia Koci. Przedszkolaki nauczyły się oglądając przygody rezolutnej kotki, jak należy zachowa się podczas burzy, podczas zakupów w z rodzicami czy w trakcie majsterkowania.

Zadowolone z pobytu w kinie, ale nieco już głodne maluchy udały się do McDonalda. Wiele uciechy sprawiła przedszkolakom sama jazda autokarem zwłaszcza, że kierowca wybrał ciekawą i malowniczą trasę.

Wycieczkę czterolatków przygotowały wychowawczynie Kamila Korneluk, Joanna Patrejko, Katarzyna Karmasz oraz Marzena Butrym, którym w opiece nad maluchami pomagały panie Grażyna Loda oraz Magdalena Wasilewska.