• FINAŁ REJONU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

13.05.2024 14:27
      W Białej Podlaskiej na obiektach TOP54 odbył się Finał Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. Zawody odbyły się systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasi reprezentanci wygrali z SP2 Łuków 0-2,  w kolejnym w takim samym wynikiem pokonali 2-0 SP Dębowa Kłoda. Ostatni mecz zakończył się remisem 0-0  z SSP Biała Podlaska. Po podsumowaniu zawodów nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego.
      Skład reprezentacji -  Gołębiowski Krzysztof, Jakimiak Wojciech, Kolejko Filip, Machnowski Jakub, Oniszczuk Arkadiusz, Szczygieł Daniel, Szeląg Jakub, Trzaskalski Szymon.
    • BIEGI KATYŃSKIE W TERESPOLU

13.05.2024 13:32
      Na obiektach miejscowego stadionu w Terespolu, zgodnie z ceremoniałem olimpijskim rozpoczęły się 14. Katyńskie Powiatowe Biegi, które zainaugurowły powiatowe obchody dni olimpijczyka. W zawodach udział wzięła liczna reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie zdobyli pięć medali. Miejsca pierwsze w swoich kategoriach wiekowych zdobyły Nikola Zasiuk i Aniela Arseniuk - Chiluk. Na drugim stopniu podium rywalizację ukończyły Lena Machnowska oraz Karolina Mikołajuk. Na najniższym stopniu podium bieg ukończył Arek Oniszczuk.

NASI UCZNIOWIE Z AWANSEM DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

13.05.2024 13:23
      Na obiektach bialskiego AWFu odbyły się eliminacje  rejonowe w lekkiej atletyce, które były kwalifikacją do zawodów wojewódzkich. W imprezie tej udział wzięła czteroosobowa reprezentacja naszej jedynki. Troje uczniów uzyskało awans do zawodów wojewódzkich. Lena Machnowska wygrała bieg dziewcząt na 600m z bardzo dobrym czasem 1.39,92. Szymon Trzaskalski okazał się bezkonkurencyjny na dystansie 1000m z czasem 3.04,50. Trzecie miejsce w biegu na 100m zajęła Natalia Mycko i także awansowałą do kolejnego etapu. Jakub Machnowski w biegu na 1000m zajął VII miejsce uzyskując czas 3.15,60.

DWA MEDALE W FINALE WOJEWÓDZKIM W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

16.04.2024 20:43
      NASZE UCZENNICE Z MEDALAMI W FINAŁACH

W Adamowie odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Po eliminacjach powiatowych oraz rejonowych do zawodów awansowały dwie reprezentantki naszej jedynki - Lena Machnowska oraz Aniela Arseniuk-Chiluk. Dziewczęta odniosły bardzo duży sukces - Aniela została mistrzynią województwa wśród dziewcząt klas V-VI, natomiast Lena przekroczyła linię mety na drugim miejscu, przegrywając złoty medal  na ostatnich metrach po  bardzo zaciętej rywalizacji w kategorii reprezentantek klas VII-VIII . Lena po zawodach została powołana do Kadry Województwa Młodziczek naobóz sportowy, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w Przemyślu. Gratulacje.

FINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

04.03.2024 09:20
      FINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

W Międzyrzecu Podlaskim odbył się finał powiatu w siatkówce dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Wśród czterech najlepszych reprezentacji udział w zawodach wezięły reprezentantki naszej jedynki. Po losowaniu mecz eliminacyjny rozegraliśmy z uczennicami międzyrzeckiej trójki. Pierwszy set był bardzo wyrónany i zakończył się wynikiem 25-21 dla naszych rywalek. W drugim ulegliśmy do 19 i zagraliśmy w finale pocieszenia. Mecz o brązowy medal rozegraliśmy z Janowem Podlaskim. Pierwszy set po bardzo dobrej grze wygraliśmy 25-15, drugi ulegliśmy po prostych błędach 25-21. Ostatni set decydujący o zwycięstwie był popisem naszych reprezentantek i zakończył się wynikiem 15-7.

SKŁAD REPREZENTACJI - LENA MACHNOWSKA, ZUZIA ANDRZEJUK, NATALIA MYCKO, WIKTORIA DAJDA, LIDKA LIPOWIECKA, ZUZIA UDKO, KAROLINA URBALA, EMILIA LESIK, KATARZYNA SELWESIUK ORAZ EUNIKA MASIUK.