Aktualności

      • WARSZTATY WIELKANOCNE

      • 02.04.2024 18:29
      • W piątek 22 marca uczniowie klasy Ic i IIa uczestniczyli we wspólnych warsztatach "Wielkanocne stroiki z żywym owsem i rzeżuchą” zorganizowanych przez "Kocham nad szycie”.

      • Uczniowie mieli okazję posłuchać informacji na temat symboli Świąt Wielkanocnych, następnie wykonali z pomocą pani prowadzącej prześliczne stroiki świąteczne. Każde dziecko włożyło dużo serca i pracy w wykonanie swojego stroika. Własnoręcznie zrobione stroiki dzieci zabrały ze sobą do domu.

      • Wróć do listy artykułów