Aktualności

      • OTRZĘSINY CZWARTAKÓW

      • 13.11.2024 12:45

      • W październiku, do grona społeczności szkolnej, przyjęliśmy naszych czwartaków.
        Z tej okazji samorząd uczniowski zorganizował dyskotekę połączoną z Dniem Chłopaka.
        Nasi najmłodsi uczniowie, musieli pokonać wiele konkurencji, by na koniec złożyć uroczystą przysięgę. W tym dniu zadbaliśmy też o męską część naszej szkoły. Z okazji ich święta przygotowaliśmy wiele niespodzianek.
        Była to pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym. Frekwencja dopisała, zabawa była świetna.
        Liczymy na Was na kolejnej imprezce…

        AS

      • Wróć do listy artykułów