Aktualności

      • Wycieczka czwartoklasistów

      • 11.06.2025 17:54
      • Park Trampolin Jumpout Siedlce i kino Helios to miejsca, które odwiedzili czwartoklasiści podczas wycieczki do Siedlec, która odbyła się 10 czerwca br. Uczniowie świetnie się bawili, skacząc, wspinając się, rzucając do kosza i pokonując przeszkody na torze ninja w parku trampolin, by później móc odpocząć podczas oglądanie wzruszającego i niezwykle pouczającego filmu „Lilo i Stich”.

        To była niezwykła przygoda. Wszyscy pełni emocji w świetnych nastrojach wrócili do domów.

      • Wróć do listy artykułów