Aktualności

      • "Szkoła do hymnu" 2025

      • 07.11.2025 16:37

      • W piątek, 7 listopada 2025 roku, po raz kolejny w naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.
        O symbolicznej godzinie 11:11 ze szkolnego radiowęzła rozległo się wezwanie „do hymnu”,  uczniowie i nauczyciele przerwali lekcje, by wspólnie odśpiewać hymn narodowy z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. „Mazurek Dąbrowskiego” rozbrzmiewał w salach niosąc się korytarzami po całym budynku.
      • Wróć do listy artykułów