• FINAŁ REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

• 11.10.2024 11:07
      • WYWALCZYLI AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
        10 października w Adamowie odbył się Finał Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ oraz IGRZYSKA DZIECI. W śród startujących drużyn w zawodach wzięły udział trzy reprezentacje naszej szkoły. Do zawodów wojewódzkich awans uzyskały po dwie najlepsze szkoły z każdego biegu. Po bardzo zaciętej rywalizacji obie drużyny naszych chłopców (klas IV-VI i VII-VIII) ukończyły zawody na drugim miejscu, dzięki czemu uzyskały awans do kolejnego etapu. Dziewczęta klas IV-VI ukończyły zawody na  miejscu piątym.

FINAŁ WOJEWÓDZKI zostanie rozegrany 18 października w Tomaszowie Lubelskim.

Naszą szkołę reprezentowali - MIKOŁAJ TYMON, KRZYSZTOF BRELA, KAMIL SACHARUK, FILIP ŻUK, MATEUSZ SZYMANOWSKI, WIKTOR NAJMAN, JAN SZUT oraz NIKOLA ZASIUK, KAROLINA MIKOŁAJUK, JULIA KUROWSKA, JOANNA LEONENKO, MARTYNA CZAPSKA, ZUZANNA MAROSZCZUK, MARIA STEĆ.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - JAKUB MACHNOWSKI, JAKUB SZELĄG, KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI, SZYMON TRZASKALSKI, WIKTOR PAWLUCZUK, ERYK STEĆ, MAKSYMILIAN KUŹNICKI.