• 26.03.2024
        • Pszczółki przygotowują babeczki wielkanocne do koszyczka

• We wtorek 26 marca maluchy z grupy Pszczółek znakomicie bawiły się przygotowując wielkanocne babeczki do świątecznego koszyczka.
          Babeczki oraz słodkie dekoracje przygotowała mama Marcelinki, pani Joanna Chiluk, natomiast w dekorowaniu tych słodkości pomagała Michalina – starsza siostra Marcysi.
          Zabawa w przyozdabianie babeczek sprawiła Pszczółkom niezwykle wiele radości – maluchy stworzyły cukiernicze cudeńka. Oczywiście zachwyt wywołała także możliwość zjedzenia babeczek, które bardzo szybko zniknęły z talerzyków.
          Dzieci zabrały także babeczki do domu – Pani Asia przygotowała bowiem Pszczółkom solidną porcję słodkości.
          Przedszkolaki po zakończonych warsztatach chętnie wzięły udział także w mini-wielkanocnej sesji zdjęciowej.
          To był bardzo słodki i kolorowy dzień w życiu Pszczółek.

Kamila Korneluk