• Pszczoły i Jagody w Alpakalandii

• 17.06.2023 21:09
      • W piątek 16 czerwca tuż po śniadaniu trzylatki z naszego przedszkola wyruszyły do Ogrodnik, gdzie spędziły kilka godzin znakomicie bawiąc się w Alpakalandii. Maluchy od razu po przyjeździe opanowały rozległy plac zabaw, z radością skacząc na trampolinach, zjeżdżając na tyrolce czy zjeżdżalniach.  Znakomicie bawiły się w piaskownicy czy huśtając na huśtawkach i hamakach. Dzieci urządziły sobie grę w kręgle, ale także budowały tory.  Śmiechom i okrzykom radości końca nie było.
        Następnie dzieci z zainteresowaniem obejrzały prezentację i wysłuchały wielu cennych informacji na temat alpak, które potem z niewielkim lękiem karmiły. Maluchy były nieco onieśmielone otwartością tych zwierzaków, ale z ostrożnością i spokojem chętnie je podawały im ziarenka.
        Pobyt w Alpakalandii, ale także podróż autobusem sprawiło maluchom niezwykle wiele radości i wprawiło je w znakomity nastrój.
                                                                                                                                KK