• POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO NA BIEGOWO

• 04.10.2024 16:13
      • BIEGI IM. WINCENTEGKO KOZŁOWSKIEGO W TERESPOLU
        Początek roku szkolnego to tradycyjnie rywalizacja sportowa w biegach przełajowych i ulicznych. Pierwsze zawody w nowym roku szkolnym odbyły się na miejskim stadionie w Terespolu. Były to 32. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego. Zawody rozpoczęły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim i ściągnęły reprezentantów powiatu miejskiego i grodzkiego. Nasza szkoła wystawiła silną reprezentację, która zdobyła siedem medali wygrywając cztery biegi.

Miejsca w pierwszej trójce zawodów zajęli - IGNACY HOŁOMIEJ, NIKOLA ZASIUK, ANIELA ARSENIUK - CHILUK i SZYMON TRZASKALSKI wygrywając swoje biegi. Na drugim stopniu podium do mety dobiegli JAKUB SACHARUK i WIKTORIA KRÓL, a na trzecim JOANNA LEONIENKO.

W czołowej dziesiątce zawodów do mety dobiegli - Alicja Bujwid(6), Miłosz Machnowski(8), Martyna Czapska (9), Karolina Mikołajuk (9),Mikołaj Tymon (4) oraz Jakub Machnowski (5).
        Serdecznie gratulujemy.

POWIATOWE INDYWIDUALNE  BIEGI PRZEŁAJOWE W WISZNICACH
        W Wisznicach odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe im.Władysława Zawadzkiego. W zawodach startowali reprezentanci terespolskiej jedynki, którzy w ramach Igrzysk Dzieci w klasyfikacji drużynowej zajęli drugie miejsce, a w Igrzyskach Młodzieży byli najlepsi. Dorobek indywidualny naszej reprezentacji to osiem medali w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Najlepsi w swoich biegach -  IGNACY HOŁOMIEJ, NIKOLA ZASIUK, ANIELA ARSENIUK - CHILUK  i  SZYMON TRZASKALSKI.

Ponadto miejsca na podium zajęli - WIKTORIA KRÓL (2), LENA SOKÓŁ(3), MIKOŁAJ TYMON(3) i JAKUB MACHNOWSKI(3).

W czołowej dziesiątce do mety dobiegli - Alicja Bujwid (6), Kamil Sacharuk (4), Eryk Steć (5) i Krzysztof Gołębiowski (6).