• FINAŁ POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE

02.03.2017 09:45

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy SP  zajęli IV miejsca w Finale Powiatu w mini koszykówce. Dziewczęta grały 27 lutego w Konstantynowie. W meczu półfinałowym zmierzyły się z SP Wisznice. Do końca toczyły zaciętą walkę, ale ostatecznie przegrały. W drugim półfinale gospodynie pokonały SP Międzyrzec Podlaski. W meczu o III miejsce nasze reprezentantki znacznie przegrały  z rówieśniczkami z Międzyrzeca Podlaskiego.  Ostatecznie w zawodach zwyciężyły dziewczyny z Konstantynowa.
               Drugi turniej z udziałem chłopaków odbył się 28 lutego w Ciciborze Dużym. Gospodarzem zawodów, gościnnie była Szkoła Podstawowa z Woskrzenic Dużych. W pierwszym meczu Zmierzyły się podstawówki z Woskrzenic i Wisznic, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 32 : 10. W drugim półfinale nasza szkoła uległa SP 2 Międzyrzec Podlaski 16 : 12. W meczu o III miejsce zmierzyliśmy się z Wisznicami przegrywając  16 : 19. W meczu finałowym Woskrzenice pokonały Międzyrzec Podlaski 15 : 3.
      Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wystąpiły w takich samych składach jak w turnieju międzygminnym  w Terespolu.

GJ

• RYWALIZOWAŁY POD SIATKĄ

02.03.2017 09:34

Dnia 22 lutego reprezentacja dziewcząt z  gimnazjum brała udział w Finale Powiatu w siatkówce. Turniej został rozegrany w Międzyrzecu Podlaskim. W pierwszym meczu nasze dziewczęta grał z drużyną z Janowa Podlaskiego. O zwycięstwie zdecydował taj brek w którym lepsze okazały się  nasze dziewczyny  15:8 (22:25) (25:18). W kolejnym meczu przeciwnikiem naszych reprezentantek były uczennice z Wisznic. Nasze zawodniczki wygrały po dwu setowym meczu 2:0 (25:22\25:17). W meczu finałowym bezkonkurencyjne okazały się uczennice PG3 w Międzyrzecu Podlaskim, które pokonały naszą drużynę 2:0 (25:9\25:9).
      Skład reprezentacji szkoły: FEDOROWICZ PAULA, OREPUK IZA, MIELNICZUK ANNA, PARAFINIUK KATARZYNA, PANASIUK KLAUDIA, TYMON PAULINA, PARAFINIUK IGA.

GM

• TURNIEJ KOSZYKÓWKI W KONSTANTYNOWIE

26.02.2017 20:37

Nasze dziewczęta wzięły udział w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Konstantynowie. Zawody odbyły się 23.02.2017r. Drużyna ZSP nr1, składająca się z dziewcząt z SP i Gimnazjum zmierzyła się z wyżej notowanymi rywalkami z  Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej, Gimnazjum w Konstantynowie oraz Centrum Młodzieży w Bześciu. Dziewczęta zajęły IV miejsce. Turniej był dobrą lekcją oraz treningiem przed nadchodzącymi zawodami.  W drużynie wystąpiły: Michalak Dorota, Kurylonek Natalia, Barmosz Ewelina, Pytka Anna, Andrzejuk Aleksandra, Michalak Marta, Tymon Paulina, Dekiert Martyna, Czerko Joanna, Godlewska Magdalena, Kral Anna.

GJ

• DOBRA PASSA TRWA…

01.03.2017 09:29

20 lutego nasza szkoła była gospodarzem eliminacji międzygminnych w koszykówce dziewcząt gimnazjum. W zawodach wzięło udział trzy drużyny. Kodeń, Piszczac oraz GP nr1 Terespol. Wszystkie zespoły zagrały między sobą. W pierwszym meczu dziewczęta z Terespola pokonały rywalki z Kodnia 24 : 6. W kolejnym gimnazjalistki z Kodnia wygrały z rówieśniczkami z Piszczaca 16 : 13. W ostatnim pojedynku gospodynie wygrały z rywalkami z Piszczaca 16 : 6. Najwięcej punktów w naszej drużynie zdobyła Natalka Kurylonek. Dziewczęta kolejny etap rozgrywek, Finał Powiatu rozegrają w Konstantynowie 10 marca. Wcześniej zmierzą się w towarzyskim turnieju, również w Konstantynowie. Galeria zdjęć na facebook, Sport Jedynka Terespol
      Skład drużyny: Michalak Dorota, Wic Zuzanna, Kurylonek Natalia, Barmosz Ewelina, Pytka Anna, Chwesiuk Alicja, Michalak Marta, Selerska Iza, Dekiert Martyna, Tymon Paulina.

• MINI KOSZYKÓWKA GRA DALEJ

16.02.2017 12:40

W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali tylko z jednym przeciwnikiem SP Kodeń i w obu przypadkach odnieśli zwycięstwa. Dziewczęta wygrały  33 : 15, a chłopcy 36 : 16. Wygrane dały awans do Finału Powiatu, który odbędzie się 27 i 28 lutego w Konstantynowie. Informacje oraz obszerną fotorelację można zobaczyć na profilu facebook pod nazwą Sport Jedynka Terespol.

Drużyny wystąpiły w składach:
      Dziewczęta: Godlewska Magda, Czerko  Joanna , Zielińska  Patrycja, Raźniewska  Maja, Guziuk Aleksandra, Osipowicz   Oliwia, Krynicz  Zuzanna , Kral Anna, Malczuk Martyna, Szczygielska Kinga, Miareczka  Patrycja, Lewkowicz  Klaudia, Ignaciuk Gabriela
      Chłopcy: Arseniuk  Igor, Kurasiński   Filip, Jaszczuk  Arkadiusz, Lewkowiecz  Jakub, Zajko  Bartosz,   Jeromin Piotr,  Kurylonek  Jakub, Zaorski Czarek, Zielonka Alan, Żuk Mateusz, Dekiert Michał, Ignaciuk  Paweł, Zasiuk  Dawid.

gj