• ,,Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński w oczach dziecka”

• 05.02.2024 21:11
      • We wrześniu 2023 roku w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu został ogłoszony konkurs plastyczny pt. ,,Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński w oczach dziecka”.

• W konkursie wzięli udział chętni uczniowie szkoły podstawowej i dzieci z przedszkola. Prace zostały złożone do katechetów uczących w naszej placówce: pani Anny Tomczuk, pani Wioletty Czerko i księdza Pawła Paszkiewicza. Następnie wyeksponowano je na tablicach przy wejściu do kościoła parafialnego na czas jednego miesiąca, gdzie mogły być podziwiane przez parafian. Zostały one docenione przez Proboszcza Parafii Rzymsko- Katolickiej, księdza Mirosława Krupskiego, który ufundował nagrody rzeczowe wszystkim uczestnikom konkursu.

Pamiątkowe dyplomy i nagrody dla laureatów konkursu zostały wręczone przez dyrekcję naszej placówki na apelu podsumowującym I półrocze roku szkolnego 2023/2024.

Anna Tomczuk