Osiągnięcia uczniów

      • Wyniki konkursu ekologicznego „EKO- moja przyszłość"

      • 21.06.2026 18:28
      • Cele konkursu:
        -Przedstawienie zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem środowiska przyrodniczego oraz ukazanie możliwości poprawy takiego stanu, poprzez ciekawe, działania i inicjatywy.
        -Pobudzanie uczniów do aktywnego działania na rzecz środowiska, dzięki udziałowi w akcjach, imprezach i innych działaniach proekologicznych, co daje im poczucie posiadania osobistego wpływu na zmiany w stanie środowiska.
        -Wzmacnianie świadomości dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta w zakresie działań proekologicznych podejmowanych w ich mieście.
        -Przybliżanie infrastruktury służącej ochronie środowiska w miejscu zamieszkania.

        Laureatami konkursu plastycznego w kategorii klas 4-8 przeprowadzonego przez p. E. Rudzką,  M. Kamińską, M. Sielską zostali:
        I miejsce - Jagoda Wróblewska – kl. 6 b
        II miejsce - Hanna Terpiłowska - kl 4b
        III miejsce - Aleksandra Bagrońska i Karolina Lubeńczuk – kl.6 b

        Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
      • Wróć do listy artykułów