• PIŁKARZE WYGRALI W FINALE POWIATU

31.05.2017 23:36

Na obiektach MOK Terespol odbył się Finał Powiatu w Mini Piłce Nożnej chłopców. W zawodach wzięły udział podstawówki z Janowa Podlaskiego,  Międzyrzeca Podlaskiego, Sławatycz i Terespola. W półfinałowym meczu nasi uczniowie zmierzyli się z reprezentantami Janowa Podlaskiego. Mimo bardzo dużej przewagi gości mecz udało się zakończyć remisem i doprowadzić do rzutów karnych. W tym elemencie gry lepsi byli nasi uczniowie i wygrali 3-2. W finale zmierzyli się z SP2 Międzyrzec Podlaski. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Bramki w meczu finałowym zdobyli Filip
      Kurasiński i Dawid Zasiuk.

Skład reprezentacji szkoły – Arek Jaszczyk, Filip Kurasiński, Bartek Zajko, Dawid Zasiuk, Jakub Zasiuk, Jakub Chwesiuk, Igor Klujewski, Kacper Machnowski, Jakub Kurlonek, Igor Arseniuk.

• TRZY MEDALE NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

29.05.2017 10:57

W ostatnim starcie biegów przełajowych w tym roku szkolnym, który odbył się 26 maja w Janowie Podlaskim nasi reprezentanci zdobyli trzy medale. Na najniższym stopniu podium stanęli: Martyna Czarnołęcka, Jakub Zasiuk i Czarek Zaorski. Miejsca czwarte zdobyli Dawid zasiek oraz Igor Arseniuk. Miejsca w pierwszej dziesiątce zajeli: Kacper Machnowski VI, Jakub Kurlonek VIII, Maciej Raszplewicz IX oraz Maja Roślik i Patryk Terpiłowski miejsca X.

• BIEGALI ULICAMI LEŚNEJ PODLASKIEJ

23.05.2017 21:27

Bardzo liczna reprezentacja szkoły podstawowej udała się do Leśnej Podlaskiej, aby rywalizować o medale w biegach ulicznych.  Złoty medal zdobył Jakub Zasiuk, a tuż za jego plecami linię mety przekroczył Kacper Machnowski. Czwarte miejsce w tym biegu zajął Mateusz Pastuszuk.
      Wśród uczniów klas V na drugim miejscu zawody ukończył Jakub Kurlonek, a na czwartym Dawid Zasiuk. Wśród uczennic klas IV Maja Roślik zajęła  czwarte miejsce, natomiast Kinga Huk miejsce piąte w grupie uczennic klas piątych. Paula Kowal wygrała rywalizację wśród dziewcząt klas I gimnazjum. Drugie miejsce w tym biegu zajęła Paulina Tymon.
      Miejsce w czołowej dziesiątce zajęli również Maciej Raszplewicz  ósme i Matuesz Żuk dziewiąte.

• PODSTAWÓWKA GRAŁA W PIŁKĘ NOŻNĄ

23.05.2017 21:22

W Terespolu odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłce nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły szkoły z Piszczaca, Tucznej, Kobylan, Zalesia i Kodnia.  Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały  szkoły z Piszczaca, Kodnia i Kobylan, a w grupie B z Terespola, Zalesia i Tucznej.
      W pierwszym meczu nasi uczniowie gładko pokonali SP Tuczna 5-0,  natomiast w drugim ulegli SP Zalesie 3-1. W półfinale po bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy SP Piszczac 1-0.
      W finale byliśmy bezkonkurencyjni i pokonaliśmy SP Zalesie 5-1.
      Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Jakub Zasiuk, który strzelił 7 bramek.
      Skład reprezentacji – Filip Kurasiński, Arek Jaszczyk, Bartek Zajko, Dawid Zasiuk, Jakub Zasiuk, Jakub Chwesiuk, Igor Klujewski, Igor Arseniuk, Maciej Raszplewicz.
      Finał Powiatu odbędzie się w Terespolu dnia 25 maja 2017r.

• FINAŁ POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

30.03.2017 22:54

W Sławatyczach rozegrano Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach gimnazjady.
      W turnieju wzięła udział reprezentacja naszej szkoły, która uzyskała awans do zawodów po eliminacjach międzygminnych.
      Po losowaniu mecz półfinałowy rozegraliśmy z PG2 Międzyrzec Podlaski. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a o awansie do finału decydowały rzuty karne. W tym elemencie gry lepsi okazali się nasi rywale wygrywając 2-1.
      W meczu o trzecie miejsce nasi uczniowie pokonali gospodarzy PG w Sławatyczach 1-0 i zajęli trzecie miejsce. Bramkę strzelił Filip Zajko.
      Skład reprezentacji  - Jakub Tymon, Hubert Guziuk, Filip Zajko, Mateusz Wasiluk, Michał Dąbrowski, Kacper Roślik i Kamil Grom.

GM