• SZTAFETOWE ELIMINACJE DO ZAWODÓW REJONOWYCH

• 04.10.2024 16:11
      • FINAŁ POWIATU  W BIEGACH SZTAFETOWYCH

W Wisznicach odbyły się sztafetowe powiatowe biegi przełajowe, które były eliminacją do zawodów rejonowych.Nasza jedynka wystawiła trzy drużyny - dwie w Igrzyskach Dzieci oraz jedną w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Sztafeta składała się z sześciu uczniów lub uczennic. Wszystkie nasze reprezentacje uzyskały awans do zawodów rejonowych z pierwszego miejsca.

Skład reprezentacji dziewcząt -  NIKOLA ZASIUK, KAROLINA MIKOŁAJUK, JULIA KUROWSKA, ZUZANNA MAROSZCZUK, JOANNA LEONIENKO, MARTYNA CZAPSKA, MARIA STEĆ.

Reprezentacja chłopców w ramach Igrzysk Dzieci - KAMIL SACHARUK, MIKOŁAJ TYMON, KRZYSZTOF BRELA, FILIP ŻUK, MATEUSZ SZYMANOWSKI, JAN SZUT, WIKTOR NAJMAN.

Reprezentacja chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej -SZYMON TRZASKALSKI, JAKUB MACHNOWSKI, KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI, WIKTOR PAWLUCZUK, JAKUB SZELĄG, ERYK STEĆ, MAKSYMILIAN KUŹNICKI. Zawody rejonowe odbędą się 10 października 2024r  w Adamowie.